KIM JESTEM?

Witam,
na imię mam Katarzyna.
Ogrodnictwem pasjonuje się od wielu lat, a " dobrą rękę " i zamiłowanie do wszystkiego co zielone odziedziczyłam po swojej babci, kiedy to jako dziecko biegałam za nią po grządkach obserwując jej codzienne rytuały plątania pędów grochu, układania na słomie truskawkowych owocostanów, nasłuchując jej rozmów z kwiatami. Głęboko w sercu zaszczepiła we mnie  miłość do roślin. I tak zostało do dzisiaj.
O tym jak stworzyłam swój mały ogród pisze TUTAJ.
Powstaje on nadal w sposób tradycyjny, przy użyciu sił własnych rąk i niewielkich nakładów finansowych. To miejsce, w którym stale eksperymentuję. Tu bawię się, odpoczywam i pracuje. Prowadzę go w sposób naturalny, w zgodzie z naturą.

Ciągłe poszukiwania  roślinnych stanowisk, zabawa formą w ogrodzie i uwielbienie do rysowania, zupełnie naturalnie stworzyły potrzebę tworzenia projektów, uporządkowania przestrzeni. I takim to cudem zrealizowałam swoje pierwsze wielkie marzenie. W 2012 roku ukończyłam kurs pod nazwą " Ogrodnik - projektowanie ogrodów i aranżacja zieleni", zakończony egzaminem w oparciu o rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej, zdobywając  jednocześnie zawód.

Ogrodnictwo i projektowanie to obszerny temat, mający różne style i "klimaty'. Nie znam nikogo, kto wiedziałby wszystko w tej materii, więc i ja się przyznaje, że mam mocniejsze i słabsze strony.

Uwielbiam projektować i tworzyć  ogrody w stylu wiejski, sielskim. Ogrody romantyczne, naturalistyczne. Kocham rośliny, które kwitną, są kolorowe. I takich różnorakich gatunków znajdziecie u mnie najwięcej, a tworzenie ogrodów tematycznych, zabawa kolorem to moje wyzwania, których bardzo chętnie się podejmuję. Po latach pasja i zamiłowanie przerodziły się w sposób na życie.
Z wielką chęcią zaglądam do napotkanych ogrodów, zmieniam je od podstaw, dając drugie życie, doradzam, podpowiadam.
To nie jest moja praca,to całe moje życie.

Serdecznie zapraszam w swoje progi.
Zapoznajcie się z ofertą , dzwońcie,piszce.
Jestem do Państwa dyspozycji.
Pozdrawiam serdecznie Katarzyna Truszkowska.